Choď na obsah Choď na menu
 


Napady a navrhy

14. 10. 2009

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Už len štyri roky

(Irča, 24. 9. 2010 9:30)

Zdravím všetkých po roku! Ani sme sa nenazdali a je to uz rok od nášho spoločného stretnutia. Možno Vás niektorých napadne navštíviť naše stránky a zaspomínať si na super akciu. Ja už som tak urobila a potešila som sa pohľadom na veselých a spokojných spolužiakov. Dúfam, že ste mali rok dobrý, úspešný a nepriniesol Vám veľa bolestí. Pribudlo nám síce určite pár vrások, možno niekomu aj pár kíl, ha ha, ale čo na tom. Život je aj tak krásny a treba si ho vychutnávať a užívať! A môžme si už povedať, že už len štyri roky a stretneme sa zas!
Moc Vás všetkých pozdravujem a píšte, píšte, čo máte nové. Ahojteeeeee!

STRETKO 2009

(Marta Briestenska , 23. 2. 2010 20:33)

Ahojte, som veľmi rada, že sme sa mohli takto stretnúť. Bolo to výborné a nezabudnuteľné. A verím tomu že Mirko bude mať toľko síl a energie,že to zorganizuje znovu tak fantasticky.AHOJTE!!!!!!!!! Píšte, píšte,píšte

Super akcia

(Iva, 23. 11. 2009 15:21)

Ďakujem Irče,že sa mi ozvala a dala mi adresu tejto stránky a tak až teraz pozerám fotky zo stretávky a vlastne až teraz mám o Vás všetkých nejaké informácie. Stretnutie bolo super !!! Neľutujem,že som merala cestu z BB do Prečína,lebo zato stála.Ako všetci aj ja som mala problémy niektorých z Vás zaradiť k nejakému menu, no čo,možno je to zmenou tvárí,možno sklerózou... A aby sa nám už nestávalo,že sa nespoznáme,robme stretávky ďalej. Škoda,že ste to nevymysleli,resp.nezorganizovali skôr.
Ahojte !

Dobrá akcia

(Jano, 11. 11. 2009 15:20)

Na začiatku chcem úprimne poďakovať Mirovi za obetavosť a organizaciu stretnutia.
Aj keď učasť bola vysoká mohla byť vyššia, lebo
niektorých solužiakov som od skončenia školy ani nestretol ani nevidel. Bolo by dobré stretnuť sa o päť
rokov znova.Možno táto stránka bude motivovať tých ktorí neprišli, preto vás prosím pridajte komentár
a napíšte svoje pocity zo stretnutia.
Pozdravujem všetkých!!!!

O pat rokov

(Irca, 5. 11. 2009 10:59)

Ahojte vsetci, samozrejme, ze suhlasim so stretavkou ako ste sa dohodli a uz teraz sa velmi tesim, len aby sme sa to v zdravi dozili...
Chcem sa este raz touto cestou podakovat Mirkovi za cele zorganizovanie a za krasne prezite chvile, ktore u kazdeho z nas urcite vyvolali prijemne spomienky na skolske casy a radost pri spoznavani sa. Ja osobne sa ospravedlnujem tym, ktorych som nespoznala, ale roky urobili svoje...no co, aj tak ste boli vsetci mili, uzasni a krasni a moc sa na Vas tesim!!!
Mirko stranka je super, uprimne diky, vzdy si ju rada pozriem. Pozdravujem a piste!!!!

Irca

O pat rokov

(Mir3k, 21. 10. 2009 22:55)

Vyzyvam ostatnych, aby sa zapojili do komentarov, nie len citali.

Mir3k