Choď na obsah Choď na menu
 


STRETNUTIE 2


 

DHUHÁ STRETÁVKA SPOLUŽIAKOV ZO ZŠ DOMANIŽA ŠKOLSKÝ ROK  1973–1974,  9. ROČNÍK - 9A, 9B, a 9C.

  Na začiatok si dovolím zopakovať známy výrok, že vek už nerozhoduje, dôležité sú prežité krásne chvíle, čo nás bude čakať na stretnutí v Majeri. Je to už pekných pár rokov od absolvovania vedomostí na Základnej škole v Domaniži.

 

  Zdravím všetky ex-spolužiačky a  ex-spolužiakov, takže Ahojte všetci.

  V dnešnom uponáhľanom svete, neustálych nepokojov na finančných trhoch, pri slabej vymožiteľnosti práva, problémom so zamestnaním, rýchlom tempe života mame všetci také množstvo úloh, povinností a záľub, že zďaleka to nestíhame všetko vykonať ako sme chceli. A preto po piatich rokoch je tu druhá stretávka, na ktorej by si mal každý oprášiť vyblednuté spomienky na krásnu mladosť, ďalej v pohode bez stresov „zregenerovať telo a vyventilovať dušu“.

  S potešením Vám oznamujem, že do nášho plánovaného druhého stretnutia zostávajú necelé 3 týždne a ešte nemám ustálený počet absolventov.  To znamená, že na deň:

 19.9. 2014 t.z. v piatok o 18,00 hod. (príchod už od 17:00)

si zatiaľ neplánujte nič iné, len voľný termín resp. voľno do soboty rána, trpezlivého šoféra s dobrým autom a kto by potreboval nocľah, nie je problém si ho objednať dopredu. Takže je najvyšší čas, aby som konkrétne zistil konečný počet záujemcov o stretnutie. Preto treba, aby každý dostupný spolužiak mi dal jednoznačnú odpoveď, či príde, alebo nepríde, aby z nahlásených počtov bolo možne objednať nevyhnutné služby pre spoločné stretnutie.

K tomu všetkému potrebujem samozrejme Váš záujem a spoluprácu. Najrýchlejšie a najlacnejšie riešenie je prostredníctvom mailov. Ďalej telefonický a napokon už zostáva u tých, ktorý nemajú vyššie možnosti dať oznámenie písomne resp. osobne – čo je náročné, málo efektívne.

 Stretnutie bude v obci Prečín v podniku „MAJER“

           Podávať sa bude menu:           1) Prírodné kuracie prsia zemiaky, ryža, zelen. obloha.

                  2) Dobrý hovädzí guláš,

                  3) Káva, limo, minerálka, víno, pivo, drink,

                  4) V prípade potreby je možné si objednať aj nocľah. (rezervácia)

Čo bude na stretnutí? Stretnutie sa bude uberať v duchu spoločenského posedenia                               s hlavným jedlom potom s neskoršou večerou a samozrejme aj sprievodnými spoločenskými akciami: priateľské debaty, fotografie, popíjanie drinkov, kultúrny program pod taktovkou Vlada Brveníka, spevy, tance, dobrá nálada. Ak Vás niečo napadne, dajte mi vedieť budem rád každému príspevku.

Viem, že sa nestretneme v plnom počte, niektorí budú ešte na dovolenke, mnohým to nedovolia pracovné povinnosti, ďalších môže vyradiť akútny zdravotný problém. (dúfam, že takýchto bude, čo najmenej). V každom prípade však čakám na odpoveď, aby som mohol jednoznačne pracovať s počtom osôb pre objednávku (+ -).

 Konečná uzávierka nahlasovania účasti bude do piatku 05. 09. 2014 do 20,00 hod., tak, aby som mohol dostať odpoveď od každého jedného adresáta (ak Vám v zozname chýba niektorý spolužiak, na ktorého máte kontakt, pošlite mu, prosím, tento mail). Ja sa ešte budem chcieť osloviť nenahlásených telefonicky resp. podľa potreby aj osobne.

Zatiaľ predpokladám, že cenové relácie pre posedenie na stretávke spolu so stravou sa vtesnajú do výšky  25 EUR na osobu.

Všetkým prajem príjemný deň večer či ráno, podľa toho, kedy čítate el. poštu.

Váš ex-spolužiak Miroslav Kardoš tel.: 0905 708764,   0907 878458

mail kardos.miroslav@gmail.com,  a ďalší zainteresovaní nadšenci stretnutia.

 

Ing. Miroslav KARDOŠ  specialist electrical engineer, 018 16 Domaniža KV 49